-5%

Ящик TSTAK Dewalt 44x33x30см 44л.
1 899 ₴
1 804,05 ₴
- Готово к отправке
+380 (95) 269-19-79
Менеджер Инструменты- +380 (50) 433-85-35Менеджер СИЗ
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Матеріал: Надміцний поліпропілен
Розміри, мм: 440 x 330 x 300
Корисний об’єм: 44 л
Максимальне навантаження: 30 кг
Система затискачів Mix & Match дозволяє створювати різні комбінації з ящиків.
Ящик з під інструменту
Можливість нарощування: все блоки можуть бути встановлені один зверху іншого.
Міцні бічні засувки для надійної фіксації.
Двокомпонентна ручка гарантує легкий і зручний підйом і перенесення.
Інноваційний дизайн: міцний і жорсткий.
Корисний об’єм: 44 л.
Максимальне навантаження: 30 кг.
Дивіться інші оголошення автора!
Більше інструменту в нашому магазині TOOLSDEWALT
Розміри, мм: 440 x 330 x 300
Корисний об’єм: 44 л
Максимальне навантаження: 30 кг
Система затискачів Mix & Match дозволяє створювати різні комбінації з ящиків.
Ящик з під інструменту
Можливість нарощування: все блоки можуть бути встановлені один зверху іншого.
Міцні бічні засувки для надійної фіксації.
Двокомпонентна ручка гарантує легкий і зручний підйом і перенесення.
Інноваційний дизайн: міцний і жорсткий.
Корисний об’єм: 44 л.
Максимальне навантаження: 30 кг.
Дивіться інші оголошення автора!
Більше інструменту в нашому магазині TOOLSDEWALT
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Израиль |
| Тип | Ящик |
| Материал | Пластмасса |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 44 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Высота | 30 мм |
| Вес | 2 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 804,05 ₴




