
Пневматический краскопульт Stanley 120 л/мин, 4 Бар 150133XSTN
1 599 ₴
- В наличии
+380 (95) 269-19-79
Менеджер Инструменты- +380 (50) 433-85-35Менеджер СИЗ
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пневматичний фарбопульт Stanley з верхнім розташуванням бака - це високоякісний інструмент універсального застосування, який використовується для нанесення широкого спектру лаків та фарб. Характеризується високою ефективністю розпилення, постійною подачею рівної кількості фарби в сопло, свободою розташування маляра, щодо бака з лакофарбовим матеріалом. Ідеально підходить для фарбування автомобілів, столярних робіт та промислового використання. Він виготовлений із надміцного пластику.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8016738719062 |
| Артикул | 150133XSTN |
| Вес | 0.7 кг кг |
| Вид | Пневматичні |
| Расход воздуха | 120 л/хв |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр форсунки | 1.5 мм |
| Комплектация | Пневматичний фарбопульт з верхнім розташуванням бака |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Матеріал контейнера | Метал |
| Об'єм контейнера | 0.5 л |
| Рабочее давление | 4 бар |
| Розміри | 365 х 220 х 120 мм |
| Різь бака | Зовнішня |
| Тип | Фарбопульти |
| Штуцер вхідного повітря | 1/4'' |
Информация для заказа
- Цена: 1 599 ₴
