
Пневматическая шлифовальная машина эксцентриковая Stanley 150 мм, 150 л/мин, 4 Бар 150151XSTN
2 899 ₴
- В наличии
+380 (95) 269-19-79
Менеджер Инструменты- +380 (50) 433-85-35Менеджер СИЗ
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пневматична ексцентрикова шліфмашинка на 4 бар, ø 150 мм, 150 л/хв, 10000 об/хв.
Дуже практична і надійна, особливо- коли операція шліфування потребує тривалого робочого часу, що робить її щє більш ефективною, головним чином за рахунок прийнятної ваги.
Відключення електроенергії не затримує процес шліфування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8016738719857 |
| Артикул | 150151XSTN |
| Вес | 1.9 кг кг |
| Расход воздуха | 150 л/хв |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Максимальний тиск - 4 бар, витрати повітря - 150 л/хв, праве/ліве обертання |
| Диаметр диска | 150 мм |
| Діаметр оброблюваної поверхні | 150 мм |
| Клас товару | Професійні |
| Комплектация | Пневматична шліфмашина ексцентрикова 150 мм, фільтруюча металева сітка, штуцер, коробка |
| Конструкция | З одним руків'ям |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальное давление | 4 бар |
| Оброблювальна поверхня | Для каменю , Для металу , Для пластику, Для дерева |
| Особенности | Підтримка постійного числа обертів, Коротка ручка |
| Праве/ліве обертання | Да |
| Регулювання обертів | Інтелектуальне зниження/збільшення обертів |
| Розміри | 250 х 300 х 150 мм |
| Тип | Ексцентрикові |
| Упаковка | Коробка |
| Форма підошви | Кругла |
| Функции | Шліфувальна, Полірувальна |
| Фіксація шліфлиста | Липучка |
| Швидкість холостого ходу | 10000 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 2 899 ₴




