
Пневмопистолет для накачки шин Stanley 10 бар 1/4" с манометром 150703XSTN
999 ₴
- В наличии
+380 (95) 269-19-79
Менеджер Инструменты- +380 (50) 433-85-35Менеджер СИЗ
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Професійний, точний та сучасний пістолет для накачування шин з манометром призначений для накачування коліс автомобіля, мотоцикла та велосипеда як у спеціалізованій майстерні, так і для домашнього використання.
Управління пристроєм гранично просте та інтуїтивно зрозуміле - завдяки двом кнопкам (для накачування та для випуску повітря), та можливості контролю тиску за допомогою манометра.
Виготовлений із міцного пластику, гарантує довговічність та стійкість до пошкоджень. Спосіб кріплення гумового шланга - швидкороз'ємне з'єднання 1/4 дюйма.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8016738719901 |
| Артикул | 150703XSTN |
| Вес | 0.35 кг кг |
| Расход воздуха | 100 л/хв |
| Длина | 400 мм мм |
| Додаткові характеристики | Регулювання - кнопками; Діаметр манометра - 50 мм |
| Диаметр крепления | 1/4" |
| Комплектация | Пневмопістолет для накачування шин |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальное рабочее давление | 10 бар |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴









