
Пневматический гайковерт Stanley 200 л/хв, 6 Бар 160157XSTN
3 799 ₴
- В наличии
+380 (95) 269-19-79
Менеджер Инструменты- +380 (50) 433-85-35Менеджер СИЗ
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пневматичний гайкокрут Stanley ідеально підходить для послаблення та затягування колісних болтів автомобілів.
Універсальність цього інструменту за рахунок низької ваги, а також використання без електрики.
Пристрій є чудовим доповненням кожної майстерні, гаража тощо.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8016738708691 |
| Артикул | 160157XSTN |
| Вес | 2.6 кг кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Класс | Профессиональный |
| Комплектация | Пневматичний гайкокрут на 6 бар, 200 л/хв у кейсі, 10 ударних головок (9, 10, 11, 13, 14, 17, 19, 22, 24, 27), 1 збільшувач, 2 швидкоз'ємні штуцери 1/4" M (D и FRA), 1 міні-мастило, 1 мастилорозпилювач, 1 шестигранний ключ |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная скорость вращения | 4600 об/хв |
| Максимальний обертальний момент | 310 Нм |
| Особенности | Реверс, Наявність кейсу |
| Назначение | Для СТО |
| Регулювання оборотів | Без регулювання |
| Режим работы | Імпульсний |
| Розмір посадкового місця | 1/2" |
| Розміри | 260 х 260 х 95 мм |
| Розхід повітря | 200 л/хв |
| Тип | Кутові |
| Тип патрона | 4-гранний |
| Давление воздуха | 6 бар |
| Штуцер вхідного повітря | 1/4'' |
Информация для заказа
- Цена: 3 799 ₴





