
Шланг пневматический для компрессора для сжатого воздуха Stanley 5 м, 10 Бар 166005XSTN
329 ₴
- В наличии
+380 (95) 269-19-79
Менеджер Инструменты- +380 (50) 433-85-35Менеджер СИЗ
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Підходить до компресорів
- Довжина: 5 м
- Максимальний тиск: 10 барів
- Внутрішній діаметр: 6 мм
- Зовнішній діаметр: 8 мм
- Матеріал: Поліуретан
- Вага: 340 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8016738714531 |
| Артикул | 166005XSTN |
| Вес | 0.3 кг кг |
| Внутрений диаметр. | 6 мм |
| Длина | 5 м мм |
| Додаткові характеристики | Швидкороз'ємні з'єднання |
| Внешний диаметр | 8 мм |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество в упаковке | 1 |
| Максимальное давление | 10 барів |
| Материал | Полиуретан |
Информация для заказа
- Цена: 329 ₴


