
Катушка-шланг пневматический для компрессора для сжатого воздуха Stanley 20 м, 18 Бар 166013XSTN
3 799 ₴
- В наличии
+380 (95) 269-19-79
Менеджер Инструменты- +380 (50) 433-85-35Менеджер СИЗ
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Підходить до компресорів та пневмоінструменту
- Довжина: 20 м
- Максимальний тиск: 12 барів
- Внутрішній діаметр: 8 мм
- Зовнішній діаметр: 12 мм
- Матеріал: Поліуретан
- Вага: 3.5 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8016738715569 |
| Артикул | 166013XSTN |
| Вес | 3.5 кг кг |
| Внутрений диаметр. | 8 мм |
| Длина | 20 м мм |
| Додаткові характеристики | Швидкороз'ємні з'єднання; Ручка для перенесення |
| Внешний диаметр | 12 мм |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество в упаковке | 1 |
| Максимальное давление | 18 барів |
| Материал | Полиуретан |
Информация для заказа
- Цена: 3 799 ₴







