
Шланг пневматический для компрессора для сжатого воздуха Stanley 10 м, 10 Бар 8221577STN
465 ₴
- В наличии
+380 (95) 269-19-79
Менеджер Инструменты- +380 (50) 433-85-35Менеджер СИЗ
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шланг Stanley спіральний поліуретановий використовується для передачі повітря у пневматичних системах стандартного тиску. Стійкий до атмосферних впливів, абразивного зносу, ультрафіолетових променів, багатьох агресивних хімічних середовищ; Широкий діапазон робочих температур; Оснащений швидкороз'ємними з'єднаннями для швидкого підключення до компресора та пневматичного інструменту. Особливість крученого шланга в тому, що він виготовляється за технологією, яка не дає йому розпрямитися. Навіть перебуваючи у вільному становищі, він прагнутиме скрученого спірального положення. Цей факт робить його компактним та зручним при зберіганні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8016738708714 |
| Артикул | 8221577STN |
| Вес | 0.4 кг кг |
| Внутрений диаметр. | 6 мм |
| Длина | 10 м мм |
| Додаткові характеристики | Швидкороз'ємні з'єднання |
| Внешний диаметр | 8 мм |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество в упаковке | 1 |
| Максимальное давление | 10 барів |
| Материал | Полиуретан |
Информация для заказа
- Цена: 465 ₴
