
Шланг пневматический для компрессора для сжатого воздуха Stanley 10 м, 20 Бар 8221579STN
799 ₴
- В наличии
+380 (95) 269-19-79
Менеджер Инструменты- +380 (50) 433-85-35Менеджер СИЗ
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шланг для стисненого повітря Stanley 8221579STN
- Підходить до компресорів
- Довжина: 10 м
- Максимальний тиск: 20 барів
- Внутрішній діаметр: 6 мм
- Зовнішній діаметр: 11 мм
- Матеріал: Поліуретан
- Вага: 1.1 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8016738714517 |
| Артикул | 8221579STN |
| Вес | 1.1 кг кг |
| Внутрений диаметр. | 6 мм |
| Длина | 10 м мм |
| Додаткові характеристики | Швидкороз'ємні з'єднання |
| Внешний диаметр | 11 мм |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество в упаковке | 1 |
| Максимальное давление | 20 барів |
| Материал | Полиуретан |
Информация для заказа
- Цена: 799 ₴




