
Шланг пневматический для компрессора для сжатого воздуха Stanley 9 м, 12 Бар 9045698STN
3 499 ₴
- В наличии
+380 (95) 269-19-79
Менеджер Инструменты- +380 (50) 433-85-35Менеджер СИЗ
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шланг для стисненого повітря Stanley 9045698STN
- Підходить до компресорів та пневмоінструменту
- Довжина: 9 м
- Максимальний тиск: 12 барів
- Внутрішній діаметр: 6.5 мм
- Зовнішній діаметр: 10 мм
- Матеріал: Поліуретан
- Вага: 2.81 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8016738715651 |
| Артикул | 9045698STN |
| Вес | 2.81 кг кг |
| Внутрений диаметр. | 6.5 мм |
| Длина | 9 м мм |
| Додаткові характеристики | Швидкороз'ємні з'єднання, Автоматична, Ручка та кільце для підвішування |
| Внешний диаметр | 10 мм |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество в упаковке | 1 |
| Максимальное давление | 12 барів |
| Материал | Полиуретан |
Информация для заказа
- Цена: 3 499 ₴



