
Пила торцовочная аккумуляторная Stanley FatMax 18В (V20) Li-Ion, 4Ач, 3800 об/мин, диск 190 мм. SFMCS701M1
19 873 ₴
- В наличии
+380 (95) 269-19-79
Менеджер Инструменты- +380 (50) 433-85-35Менеджер СИЗ
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості SFMCS701M1:
- Потужний двигун: забезпечує до 3800 об/хв для швидкого, чистого та ефективного різання;
- Бездротова свобода: ніяких шнурів, ніяких заплутувань, просто повна свобода рухів, де б ви не працювали;
- Індикатор заряду акумулятора: для зручного моніторингу рівня заряду акумулятора;
- Ковзка ріжуча головка: для різання більших і ширших заготовок;
- Підключення пилососа: для ефективного видалення пилу та скорочення часу на прибирання;
- Інноваційна система тіньових ліній різу: проектує два світлодіодні промені світла на обидві сторони леза, створюючи тінь на ріжучій поверхні, забезпечуючи щоразу ідеальні різи в міліметр;
- Складана конструкція: з ручкою для перенесення для зручного транспортування;
- Ідеально підходить для: поперечного різання під кутом 90°, 9 положень різання під кутом від 0° до 47° та кут нахилу до 48° для всіх типів різання.
- Ріже 2x розмірні пиломатеріали, листяні породи та плінтуси.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5035048724408 |
| Ємність акумулятора, А·год | 4 |
| Акумуляторів у комплекті | 1 шт |
| Артикул | SFMCS701M1 |
| Вес | 10.5 кг кг |
| Глибина пропилу під кутом 90°, мм | 90 |
| Глибина пропилювання під кутом 45°, мм | 50 |
| Источник питания | Акумулятор |
| Діаметр диска, мм | 190 |
| Комплектация | Пила SFMCS701M1, диск TCT 190x16 мм (40 зубів), мішок для пилу, акумулятор 18 В / 4 А·год, зарядний пристрій 2 А |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Максимальный угол наклона | 48° |
| Особенности | Лазерна розмітка, Обмежувач глибини, Підключення пилососа, Функція протягання |
| Посадковий діаметр диска | 16 мм |
| Мощность, Вт | 72 |
| Розміри | 480 х 650 х 375 мм |
| Уровень шума | 95 дБ |
| Серия | FatMax |
| Тип аккумулятора | Літій-іонний акумулятор (Li-ion) |
| Тип электродвигателя | Синхронний |
| Частота вращения | 3800 об/хв |
| Ширина різу | 216 мм |
Информация для заказа
- Цена: 19 873 ₴








