
Воздуходувка аккумуляторная Stanley FatMax V20, 80 м/с SFMCBL01B
4 809 ₴
- В наличии
+380 (95) 269-19-79
Менеджер Инструменты- +380 (50) 433-85-35Менеджер СИЗ
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Завдяки вдосконаленій технології акумулятора, відсутності ефекту пам’яті та мінімальному саморозряду літій-іонний акумулятор V20 готовий до використання, де б ви не знаходилися та куди б вас не привела ваша робота, і працює довше.
Високопродуктивний двигун і осьова конструкція вентилятора забезпечує швидкість повітря до 288 км/год для швидкого та ефективного видалення листя та сміття з вашого саду.
Особливості SFMCBL01B:
- Продуктивність нагнітання повітря 2.7 куб.м/хв.
- 3-швидкісний перемикач і перемикач змінної швидкості для точного регулювання швидкості.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5035048724552 |
| Артикул | SFMCBL01B |
| Вес | 1.5 кг кг |
| Додаткові характеристики | Напруга – 18 В, Кількість швидкостей – 3, Продуктивність – 162 куб.м/год |
| Питание | Аккумулятор |
| Комплектация | Повітродувка акумуляторна на 18 В у коробці, без акумуляторів та зарядного пристрою |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Количество скоростей | 3 |
| Напряжение | 18 В |
| Производительность | 162 куб.м/год |
| Режими | Видування |
| Розміри | 215 х 345 х 145 мм |
| Серия | FatMax |
| Швидкість потоку повітря | 80 м/с |
Информация для заказа
- Цена: 4 809 ₴
