
Акумуляторний кутовий дриль Stanley FatMax V20, Li-lon 18 В, 45 Нм, 1900 об/хв, патрон швидкозатискний 1-10 мм
5 174 ₴
- В наличии
+380 (95) 269-19-79
Менеджер Инструменты- +380 (50) 433-85-35Менеджер СИЗ
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості SFMCD750B:
- Покращена технологія акумулятора: літій-іонний акумулятор V20 без ефекту пам’яті та з мінімальним саморозрядом готовий до використання в будь-якому місці та в будь-який час і довше.
- Бездротова свобода: жодних дротів, жодних кабелів, лише повна свобода рухів, де б ви не працювали.
- Потужний двигун: забезпечує до 600/1950 об/хв і 45 Нм крутного моменту.
- Дві швидкості передачі: дозволяє регулювати швидкість і зменшує ризик надмірного затягування.
- Вбудоване світлодіодне робоче світло: для кращої видимості в будь-яких робочих умовах.
- Легка конструкція: для кращого балансу, часу використання та комфорту в руці.
- Ідеально підходить: для ефективного свердління та загвинчування в деревині, металі та пластику.
Частина акумуляторної системи stanley FatMax v20 18 в – живіть усі свої інструменти V20 за допомогою загального, нового та вдосконаленого літій-іонного акумулятора 18 В, який з легкістю виконує свою роботу.
Рекомендована акумуляторна система Stanley FatMax V20 18 В, акумулятор на 2 А/г або 4 А/г (постачається окремо).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5054905316730 |
| Артикул | SFMCD750B |
| Вес (кг) | 1.42 |
| Вид | Кутовий |
| Источник питания | Акумулятор |
| Додаткові характеристики | Частота обертання 1 швидкість: 0-600 об/хв, Частота обертання 2 швидкість: 0-1900 об/хв, Максимальний діаметр свердління (метал) – 10 мм, Максимальний діаметр свердління (дерево) – 28 мм |
| Діаметр патрона, мм | 1 - 10 |
| Цвет корпуса | Чорно-жовтий |
| Комплектация | Дриль у картонній коробці, без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість акумуляторів у комплекті | Без комплектного акумулятора |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 1900 |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 28 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 10 мм |
| Максимальний крутний момент, Нм | 45 |
| Напруга акумулятора, В | 18 |
| Особенности | Із захистом двигуна, Індикатор рівня заряду батареї, З підсвіткою робочої зони, Захист від перегрівання, Плавне регулювання швидкості, Реверс |
| Мощность, Вт | 750 |
| Режим работы | Безударний |
| Розмір посадкового місця | 10 мм |
| Розміри (ДxШxВ), мм | 330 х 145 х 80 мм |
| Серия | FatMax |
| Тип | Дрилі-шурупокрути |
| Тип аккумулятора | Літій-іонний акумулятор (Li-ion) |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Частота обертання 1 швидкість | 0-600 об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 0-1900 об/хв |
| Число швидкостей | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 5 174 ₴







