
Пила лобзиковая аккумуляторная Stanley FatMax Li-Ion 18В (V20) SFMCS650B
7 336 ₴
- В наличии
+380 (95) 269-19-79
Менеджер Инструменты- +380 (50) 433-85-35Менеджер СИЗ
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Заміна пильного полотна без інструментів, та сумісність з полотнами, що мають посадку Т-подібного та U-подібного типу.
- Потужний двигун зі швидкістю до 3200 ход/хв та регулюванням маятникового ходу для ефективного розпилювання по дереву, металу та алюмінію.
- Електронне регулювання пусковою клавішею швидкості холостого ходу 0-3200 ходів за хвилину.
- Спеціальна клавіша безпечного запуску, яка запобігатиме фактору випадкового пуску.
- Чотири налаштування маятникового режиму регулювання кроку полотна забезпечує оптимальну роботу з різними матеріалами.
- Регульований нахил підошви для забезпечення пропилу під кутом від 0 до 45°.
- Прогумова рукоятка ергономічно зручної форми забезпечує комфорт та знижує втому при тривалій роботі.
- Пластикова накладка (чохол) на підошву забезпечує захист оброблюваних матеріалів, таких як ламінат, шпон, пофарбовані поверхні від подряпин.
- Світлодіодне підсвічування- підсвічує лінію різу, що забезпечує комфортну роботу, навіть при слабкому освітленні.
- Вбудована система обдування забезпечує чистоту лінії різу від пилу і сміття.
- Стійка до вологості, теплового удару, падіння та вібрації.
- Завдяки покращеній акумуляторній технології, відсутності ефекту пам’яті та мінімальному саморозряду літій-іонний акумулятор V20 готовий до роботи у будь-який час та в будь-якому місці, а також дозволяє вашому інструменту працювати довше.
- Індикатор заряду акумулятора для інформаційності.
- Нова платформа поєднує широкий спектр електричних та садових інструментів.
- Нові акумулятори створені на базі літій-іонних елементів SAMSUNG 18650.
- Повністю автоматизована збірка: батареї V20 унеможливлює ″людського фактора помилки″.
- Захист від екстремальних температур: батареї V20 захищені від розряду навіть у екстремальних температурних умовах, від -30°C до +75°C.
- Частина нової 18-вольтової бездротової системи STANLEY® FATMAX® V20 – відмінною особливістю якої є професійна база інструменту та нові акумуляторні батареї.
Акумуляторні батареї 2 Аг (код SFMCB202), 4 Аг (код SFMCB204), 6 Аг (код SFMCB206) та зарядний пристрій на 4 А (код SFMCB14) для акумуляторної системи STANLEY® FATMAX® (у версії ″В″ не входить до комплекту поставки і купується окремо).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5035048742709 |
| Акумуляторів у комплекті | Без комплектного акумулятора |
| Артикул | SFMCS650B |
| Вес | 1.93 кг кг |
| Глибина різання алюмінію | 10 мм |
| Глибина різання дерева | 85 мм |
| Глибина різання заліза | 10 мм |
| Глибина різання сталі | 10 мм |
| Источник питания | Акумулятор |
| Додаткові характеристики | Т-подібного та U-подібного типу, Вбудована система обдуву |
| Комплектация | Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Мексика |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Максимальний нахил розрізу | 45 ° |
| Напряжение | 18 В |
| Особенности | Безщітковий двигун, Електронний контроль швидкості, Маятниковий хід, Плавний пуск, Повітряне охолодження, Підсвічування робочої зони, Регулювання глибини обробки, Регулювання кута нахилу, Чохол для тирси, Швидка заміна полотна, Вбудована система обдуву |
| Розміри | 260 х 95 х 233 мм |
| Серия | FatMax |
| Тип аккумулятора | Літій-іонний акумулятор (Li-ion) |
| Хід пилки | 25.4 мм |
| Частота ходу | 3200 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 7 336 ₴









