
Пила циркулярная аккумуляторная бесщеточная Stanley FatMax 18В (V20) Li-Ion, 4 Ач, 5000 об/мин SFMCS550M2K
17 375 ₴
- В наличии
+380 (95) 269-19-79
Менеджер Инструменты- +380 (50) 433-85-35Менеджер СИЗ
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Акумуляторна циркулярна пилка 20 В МАХ з безщітковим двигуном в комплекті з двома акумуляторами Li-Ion / 20 В / 4 А-г і зарядним пристроєм у пластиковому валізаї.
- Вбудований індикатор стану заряду дозволяє зручно контролювати стан заряду акумулятора.
- Швидкість холостого ходу 5000 об/хв.
- Диск 190/30 мм дає можливість пропилу до 65 мм.
- Регульований кут пропилу під кутом до 56°.
- Зручна гумова ручка забезпечує комфорт.
- В комплекті один акумулятор 4 А-г системи бездротової 18V STANLEY FATMAX V20, зарядний пристрій та валіза.
- Максимальний пропил дерево- 65 мм.
- Підсвічування робочої зони.
- Безщітковий двигун забезпечує більш тривалий час роботи, підвищену потужність та тривалий термін служби інструменту для виконання складних операцій.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5035048724927 |
| Ємність акумулятора, А·год | 4 |
| Акумуляторів у комплекті | 2 шт |
| Артикул | SFMCS550M2K |
| Вес | 10.71 кг кг |
| Вид | Ручна |
| Глибина пропилу під кутом 90° мм | 65 |
| Источник питания | Акумулятор |
| Длина сетевого кабеля | 3 м |
| Додаткові характеристики | Максимальний кут нахилу - 56 градусів, Підсвічування робочої зони - є, Двигун- безщітковий |
| Діаметр диска, мм | 190 |
| Комплектация | 2 акумулятори 18 В (4 А·год), зарядний пристрій 2 А, пластикова валіза |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальный угол наклона | 56° |
| Напряжение | 18 В |
| Особенности | Блокування шпинделя, Додаткове руків'я, Лінійка, Плавний пуск, Повітряне охолодження, Під'єднання пилососа, Регулювання глибини пропилювання, Підсвічування робочої зони |
| Посадковий діаметр диска | 30 мм |
| Розміри | 492 х 395 х 325 мм |
| Серия | FatMax |
| Тип аккумулятора | Літій-іонний акумулятор (Li-ion) |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Частота холостого ходу | 5000 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 17 375 ₴


