
Дрель-шуруповерт аккумуляторная Stanley FatMax 20V MAX, 18В, 1,5 Ач, 50 Нм, 1500 об/мин SFMCD700C2K
7 505 ₴
- В наличии
+380 (95) 269-19-79
Менеджер Инструменты- +380 (50) 433-85-35Менеджер СИЗ
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Завдяки вдосконаленій технології батареї, відсутності ефекту пам'яті та мінімальному рівню автоматичного розряду, літій-іонний акумулятор V20 завжди та всюди готовий до роботи, а крім того, забезпечує тривалу роботу інструменту.
- Зручна та ефективна робота. Пристрій має вбудований індикатор рівня заряду, який дозволяє зручно контролювати стан заряду акумулятора.
- Двигун високої потужності забезпечує до 1500 об/хв і 50 Нм крутного моменту, використовується для ефективного свердління та загвинчування шурупів у деревину, метал та пластик.
- Дриль-шуруповерт має 23+1 параметри зчеплення для регулювання глибини загвинчування цвяха.
- Головне - функціональність: дриль-шуруповерт оснащений редуктором з передачами 0-350/0- 1500 об/хв, що забезпечує кращий контроль над поточним завданням.
- Вбудоване робоче освітлення LED забезпечує кращу видимість за всіх умов експлуатації.
- Легка заміна насадок. Використовуючи інструмент з різними наконечниками для різних робіт, використовуйте ″вхід без ключа″ тримача інструменту, який дозволяє легко замінити наконечники інструментів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5035048723654 |
| Ємність акумулятора, А·год | 1.5 |
| Артикул | SFMCD700C2K |
| Вес | 1.8 кг кг |
| Источник питания | Акумулятор |
| Додаткові характеристики | Максимальна швидкість обертання: 0 - 350 / 0 - 1500 об./хв |
| Діаметр патрона, мм | 1 - 13 |
| Цвет корпуса | Жовтий / Чорний |
| Комплектация | 2 акумулятори 18 В (1.5 А·год), зарядний пристрій 1.25 А, пластикова валіза |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість акумуляторів у комплекті | 2 шт |
| Кількість режимів крутного моменту | 23 + 1 |
| Максимальная скорость вращения | 1500 об/хв |
| Максимальна швидкість обертання (діапазон) | 0 - 350 / 0 - 1500 об/хв |
| Максимальний крутний момент, Нм | 50 |
| Напруга акумулятора, В | 18 |
| Особенности | Із захистом двигуна, Індикатор рівня заряду батареї, З підсвіткою робочої зони, Захист від перегрівання, Реверс, Регулювання крутного моменту |
| Паковання | Кейс |
| Режим работы | Безударний |
| Серия | FatMax |
| Тип аккумулятора | Літій-іонний акумулятор (Li-ion) |
| Тип двигателя | Щітковий |
| Час заряджання, год | 1 |
| Число швидкостей | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 7 505 ₴




