
Аккумуляторный бесщеточный ударный гайковерт Stanley FatMax 18 В, 165 Нм, 2800 об/мин, 3100 уд/мин, HEX 6.35
9 653 ₴
- В наличии
+380 (95) 269-19-79
Менеджер Инструменты- +380 (50) 433-85-35Менеджер СИЗ
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Технологія безщіткового двигуна забезпечує більш високу ефективність та тривалий час роботи завдяки маленькому та компактному двигуну з меншими витратами на технічне обслуговування та збільшеним терміном служби.
- Вбудований індикатор стану заряджання.
- Час повного заряджання акумулятора – до 70 хвилин.
- Потужний двигун, що розвиває швидкість до 2800 об/хв, 3100 ударів за хвилину і крутний момент 165 Нм для загортання великих кріпильних виробів та інших завдань з високим крутним моментом.
- Патрон "шестигранник" (НИХ 6.35 мм), світлодіодне підсвічування, макс. діаметр болта – до М12.
- Пластикова валіза для зберігання та транспортування. Акумулятори мають світлову індикацію рівня заряду.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Тип патрона | Шестигранник |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5035048723968 |
| Ємність акумулятора, А·год | 2 |
| Артикул | SFMCF810D2K |
| Вес (кг) | 1.5 |
| Источник питания | Акумулятор |
| Додаткові характеристики | Максимальний діаметр головки – М12 |
| Класс | Профессиональный |
| Комплектация | 2 акумулятори 18 В 2 А·год, зарядний пристрій, пластикова валіза |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість акумуляторів у комплекті | 2 шт |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Кількість ударів, уд/хв | 0-3100 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2800 |
| Максимальний діаметр головки | М12 |
| Максимальний крутний момент, Нм | 165 |
| Напруга акумулятора, В | 18 |
| Особенности | Із захистом двигуна, Індикатор рівня заряду батареї, Для СТО, З підсвіткою робочої зони, Затискний патрон, Повітряне охолодження, Реверс |
| Режим работы | Ударний |
| Розмір посадкового місця | 6.35 мм |
| Серия | FatMax |
| Тип | Прямий |
| Тип аккумулятора | Літій-іонний акумулятор (Li-ion) |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Час заряду акумулятора, год | 1 |
| Число швидкостей | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 9 653 ₴








