
Аккумуляторный бесщеточный ударный гайковерт Stanley FatMax Li-Ion 18В MAX, 475 Нм, 1700 об/мин, 2500 уд/мин
7 622 ₴
- В наличии
+380 (95) 269-19-79
Менеджер Инструменты- +380 (50) 433-85-35Менеджер СИЗ
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Технологія безщіткового двигуна забезпечує більш високу ефективність та тривалий час роботи завдяки маленькому та компактному двигуну з меншими витратами на технічне обслуговування та збільшеним терміном служби.
- Вбудований індикатор стану заряджання.
- Час повного заряджання акумулятора – до 70 хвилин.
- Потужний двигун, що розвиває швидкість до 2800 об/хв, 3100 ударів за хвилину і крутний момент 165 Нм для загортання великих кріпильних виробів та інших завдань з високим крутним моментом.
- Патрон "шестигранник" (НИХ 6.35 мм), світлодіодне підсвічування, макс. діаметр болта – до М12.
- Пластикова валіза для зберігання та транспортування. Акумулятори мають світлову індикацію рівня заряду.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5035048725979 |
| Артикул | SFMCF900B |
| Вес | 2.5 кг кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Источник питания | Акумулятор |
| Класс | Профессиональный |
| Комплектация | Без акумулятора та ЗУ |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість акумуляторів у комплекті | Без комплектного акумулятора |
| Кількість ударів, уд/хв | 2500 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 1700 |
| Максимальний крутний момент, Нм | 475 |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Особенности | Із захистом двигуна, Індикатор рівня заряду батареї, Для СТО, З підсвіткою робочої зони, Повітряне охолодження, Реверс |
| Режим работы | Ударний |
| Розмір посадкового місця | 1/2" |
| Серия | FatMax |
| Тип | Прямий |
| Тип аккумулятора | Літій-іонний акумулятор (Li-ion) |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Тип патрона | Квадрат |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Число швидкостей | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 7 622 ₴









