
Гайковерт ударный аккумуляторный Stanley FatMax Li-Ion V20 18В, 190 Нм, 2900 об/мин, 3800 уд/мин, 2
10 424 ₴
- В наличии
+380 (95) 269-19-79
Менеджер Инструменты- +380 (50) 433-85-35Менеджер СИЗ
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Поліпшена технологія батареї, відсутність ефекту пам’яті та саморозряду для максимальної продуктивності – збільшений час роботи.
- Безщітковий двигун для більшої потужності та збільшення часу роботи.
- Акумулятор із вбудованим індикатором заряду.
- Потужний мотор забезпечує момент, що крутить, до 190 Нм, до 2900 об/хв і до 3800 уд.хв.
- Оптимальна потужність для найважчих робіт із загортання шурупів у дерево та метал.
- 3 швидкості (0-1300, 0-2600, 0-2900) для кращого контролю за роботою.
- Тримач біт без ключа для простої заміни біт однією рукою.
- Вбудована світлодіодна підсвітка для додаткової видимості.
- 2 акумулятори по 2 Аг, зарядний пристрій на 2 А та чохол у комплекті.
- Сумісний з акумулятором Stanley FATMAX V20 18 В 2.0 А·год або V20 18 В 4.0 А·год.
- Частина акумуляторної системи Stanley FATMAX V20 18 В.
- Одна літій-іонна батарея V20 18 В взаємозамінна з усіма садовими та електроінструментами Stanley FATMAX V20 18 В.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Тип патрона | Шестигранник |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5035048724002 |
| Ємність акумулятора, А·год | 2 |
| Артикул | SFMCS500B |
| Вес | 0.9 кг кг |
| Источник питания | Акумулятор |
| Додаткові характеристики | Рівень шуму: 85.5–96.5 дБ(A); Рівень вібрації: 8.4 м/с²; Частота обертання: 1300 / 2600 / 2900 об/хв; Частота ударів: 1700 / 3400 / 3800 уд/хв |
| Класс | Профессиональный |
| Комплектация | Акумуляторна батарея V20 (2.0 А·год, 18 В) – 2 шт; Зарядний пристрій 2A – 1 шт; Чохол; Пластикова валіза – 1 шт |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість акумуляторів у комплекті | 2 шт |
| Кількість ударів, уд/хв | 2600 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2000 |
| Максимальний крутний момент, Нм | 190 |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Особенности | Із захистом двигуна, Індикатор рівня заряду батареї, Для СТО, З підсвіткою робочої зони, Затискний патрон, Повітряне охолодження, Реверс |
| Регулювання крутного моменту | Да |
| Режим работы | Ударний |
| Розмір посадкового місця | 6.35 мм |
| Серия | FatMax |
| Тип | Прямий |
| Тип аккумулятора | Літій-іонний акумулятор (Li-ion) |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Число швидкостей | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 10 424 ₴






