
Аккумуляторная лобзиковая пила Stanley FatMax 18V (V20) Li-Ion, 4 Ag, 3200 ход SFMCS650M2K
15 058 ₴
- В наличии
+380 (95) 269-19-79
Менеджер Инструменты- +380 (50) 433-85-35Менеджер СИЗ
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Акумуляторна лобзикова пилка V20 МАХ з безщітковим двигуном в комплекті з двома акумуляторами Li-Ion / 18 В / 4 А-г і зарядним пристроєм у пластиковій валізі.
- Вбудований індикатор стану заряду дозволяє зручно контролювати стан заряду акумулятора.
- Пусковий перемикач із регулюванням швидкості в діапазоні 0-3200 ход/хв.
- Три параметри для регулювання маятникового ходу для різних матеріалів в діапазоні 0 -25.4 мм.
- Регульований кут пропилу під кутом до 45°.
- Зручна прогумована ручка забезпечує комфорт.
- Заміна полотна без використання інструментів, сумісний з полотнами посадки типу T і U.
- Макс. пропил: дерево 85 мм / метал 10 мм.
- Підсвічування робочої зони.
- Безщітковий двигун забезпечує більш тривалий час роботи, підвищену потужність та тривалий термін служби інструменту для виконання складних операцій.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5054905295226 |
| Ємність акумулятора, А·год | 4 |
| Акумуляторів у комплекті | 2 шт |
| Артикул | SFMCS650M2K |
| Вес | 1.92 кг кг |
| Глибина різання алюмінію | 10 мм |
| Глибина різання дерева | 85 мм |
| Глибина різання заліза | 10 мм |
| Источник питания | Акумулятор |
| Длина сетевого шнура | 0 м |
| Клас товару | Професійний |
| Комплектация | Акумуляторні батареї 18 В (версія 2.0) ємність 4 А·год — 2 шт, Зарядний пристрій 2 А — 1 шт, Пластикова валіза — 1 шт |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальний нахил розрізу | 45 ° |
| Напряжение | 18 В |
| Особенности | Безщітковий двигун, Електронний контроль швидкості, Маятниковий хід, Плавний пуск, Повітряне охолодження, Підсвічування робочої зони, Система пиловидалення, Швидка заміна полотна |
| Регулювання глибини обробки | Да |
| Регулировка угла наклона | Да |
| Регулювання швидкості ходу | Да |
| Розміри | 242 х 216 х 79 мм |
| Серия | FatMax |
| Споживана потужність, Вт | 0 |
| Тип | Лобзик |
| Тип аккумулятора | Літій-іонний акумулятор (Li-ion) |
| Упаковка | Пластикова валіза |
| Хід пилки, мм | 25.4 |
| Частота ходу | 3200 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 15 058 ₴


