
Строительный фен аккумуляторный Stanley FatMax Li-Ion 18В (V20), 510°C SFMCE530B
4 503 ₴
- В наличии
+380 (95) 269-19-79
Менеджер Инструменты- +380 (50) 433-85-35Менеджер СИЗ
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Завдяки покращеній акумуляторній технології, відсутності ефекту пам’яті та мінімальному саморозряду літій-іонний акумулятор V20 готовий до роботи в будь-який час та в будь-якому місці, а також дозволяє вашому інструменту працювати довше.
- Збільшений час роботи до 15 хвилин без заряджання при використанні літій-іонного акумулятора ємністю 4 Аг.
- Максимальна температура 510 ° С для різних застосувань.
- Блокуючий додатковий перемикач захистить від ненавмисного пуску та зробить вашу безпеку максимальною.
- Ергономічна ручка з гумовими накладками для підвищення комфорту користувача та зниження стомлюваності.
- Постачається з аксесуарами, включаючи дефлекторну насадку для термоусадки та 75-міліметрову насадку для демонтажу.
- Бічні та задні захисні гумові вставки знижують ризик випадкового пошкодження поверхні/інструменту.
- Рекомендовані акумуляторні батареї 2 А-г (код SFMCB202), 4 А-г (код SFMCB204), 6 А-г (код SFMCB206) та зарядний пристрій 4 А (код SFMCB14) для акумуляторної системи STANLEY FATMAX (у версії ″В″ не входить до комплекту поставки і купується окремо).
- Частина нової 18-вольтової бездротової системи STANLEY FATMAX V20 - відмінною особливістю якої є професійна база інструменту та нові акумуляторні батареї.
- Нова платформа поєднує широкий спектр електричних та садових інструментів.
- Нові акумуляторні батареї створені на базі літій-іонних елементів SAMSUNG 18650.
- Повністю автоматизоване складання: батареї V20 унеможливлює ″людський фактор помилки″.
- Захист від екстремальних температур: батареї V20 захищені від розряду навіть в екстремальних температурних умовах, від -30°C до +75°C.
- Стійка до вологості, теплового удару, падіння та вібрації.
- Індикатор заряду акумулятора наочної інформативності.
- Є частиною нової платформи акумуляторної машини STANLEY FATMAX V20/18V LITHIUM-ION.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5035048730720 |
| Артикул | SFMCE530B |
| Вес | 0.53 кг кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Комплект насадок | Да |
| Комплектация | Без акумуляторів і зарядного пристрою, Комплект насадок |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна робоча температура, °С | 510 |
| Напряжение | 18 В |
| Насадки в комплекті | 2 |
| Особенности | Безщітковий двигун, Захист від перегрівання, Повітряне охолодження |
| Повітряний потік | до 160 л/хв |
| Регулювання повітряного потоку | Ступеневе регулювання |
| Регулировка температуры | Без регулювання |
| Размер | 224 х 180 х 86 мм |
| Споживана потужність, Вт | 360 |
| Тип аккумулятора | Літій-іонний акумулятор (Li-ion) |
Информация для заказа
- Цена: 4 503 ₴




