
Циркулярная пила сетевая Stanley FatMax 1650 Вт, 5500 об/мин, FME301
5 997 ₴
- В наличии
+380 (95) 269-19-79
Менеджер Инструменты- +380 (50) 433-85-35Менеджер СИЗ
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості FME301:
- Зубчасте лезо TCT в поєднанні з потужним двигуном потужністю 1650 Вт покращує якість і підвищує продуктивність.
- Глибина різання для швидкого точного різання, хреста і скосів.
- Швидкий важіль регулювання скоса з двома фіксаторами.
- Важіль швидкого регулювання глибини різання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5035048655115 |
| Артикул | FME301 |
| Вес | 3.9 кг кг |
| Вид | Ручна |
| Глибина пропилу під кутом 90°, мм | 66 |
| Источник питания | Мережа |
| Длина сетевого кабеля | 4 м |
| Додаткові характеристики | Максимальний кут нахилу - 45 градусів, Товщина різальної кромки диска - 1.8 мм |
| Діаметр диска, мм | 190 |
| Комплектация | Пильний диск |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальный угол наклона | 45 градусів |
| Напряжение | 230 В |
| Особенности | Блокування шпинделя, Додаткове руків'я, Лінійка, Повітряне охолодження, Під'єднання пилососа, Регулювання глибини пропилювання |
| Посадковий діаметр диска | 16 мм |
| Розміри | 380 х 260 х 220 мм |
| Серия | FatMax |
| Споживана потужність, Вт | 1650 |
| Товщина різальної кромки диска | 1.8 мм |
| Частота холостого ходу | 5500 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 5 997 ₴


