
Циркулярная пила Stanley FatMax 650 Вт, 4500 об/мин FME380K
6 757 ₴
- В наличии
+380 (95) 269-19-79
Менеджер Инструменты- +380 (50) 433-85-35Менеджер СИЗ
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Універсальна компактна дискова пилка Stanley FatMax для різання дерева, металу, плитки, кухонних вершин, ПВХ, мідних труб, підлогових покриттів і т.д.
- Потужний мотор потужністю 650 Вт для швидкого пропилу і високої якості різання.
- Лазер для різання лінії і різання напрямних для точних, чистих розрізів.
- Легкий і компактний для зручності використання в різних місцях захвату і особливо у вузьких місцях - ідеально підходить для занурень.
- Регулювання глибини різання.
- Міцна суцільнометалева коробка передач і алюмінієвий корпус коробки передач для оптимальної тепловіддачі і довговічності.
- Касети з великою площею захвату, шпиндельний замок й пилоуловлюючий пристрій.
- У тому числі: пильний диск, універсальний пильний диск, алмазний ріжучий диск.
- Поставляється в корпусі з рифтовим упором, адаптером всмоктування і шестигранним ключем.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5035048645321 |
| Артикул | FME380K |
| Вес | 2.1 кг кг |
| Вид | Ручна |
| Глибина пропилу під кутом 90°, мм | 28 |
| Источник питания | Мережа |
| Длина сетевого кабеля | 3 м |
| Додаткові характеристики | Рівень шуму - 108 дБ |
| Діаметр диска, мм | 89 |
| Комплектация | Двохвалковий пильний диск - для металу/дерева, Твердосплавний диск 24 зуба, Паралельний упор, Алмазний диск, Валіза |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Напряжение | 230 В |
| Особенности | Блокування шпинделя, Лазерна розмітка, Лінійка, Плавний пуск, Повітряне охолодження, Під'єднання пилососа, Регулювання глибини пропилювання |
| Посадковий діаметр диска | 10 мм |
| Розміри | 540 х 140 х 135 мм |
| Уровень шума | 108 дБ |
| Серия | FatMax |
| Споживана потужність, Вт | 650 |
| Частота холостого ходу | 4500 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 6 757 ₴


