
Строительный сетевой миксер Stanley FatMax 1600 Вт, 14.7 Дж, 1890 уд/мин FME190
6 641 ₴
- В наличии
+380 (95) 269-19-79
Менеджер Инструменты- +380 (50) 433-85-35Менеджер СИЗ
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Міксер Stanley Fatmax FME190 мережевий двошвидкісний 1600 Вт має такі особливості:
- Регулювання швидкості.
- Електронний стабілізатор.
- Мішалка з 2-ух складових.
- Діаметр робочої частини 140 мм (посадка М14).
- Прогумовані накладки на корпусі.
- Кабель живлення 4 м.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5035048616574 |
| Артикул | FME190 |
| Вес | 1.58 кг кг |
| Источник питания | Мережа |
| Длина сетевого шнура | 4 м |
| Додаткові характеристики | Частота обертання: 1 швидкість – 180 – 460 об/хв; 2 швидкість - 300 - 750 об/хв, Різьблення для з'єднання: M14, Клас захисту: ll |
| Комплектация | Міксер з мішалкою та два ключі на 22 мм у коробці |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная скорость вращения | 750 об/хв |
| Максимальний крутний момент, Нм | 80 |
| Максимальний об'єм змішуваної суміші | 120 |
| Особенности | 2 і більше швидкості, Із захистом двигуна, Плавний пуск, Повітряне охолодження, Регулювання крутного моменту |
| Розмір посадкового місця | 140 мм |
| Розміри | 300 х 175 х 880 мм |
| Серия | FatMax |
| Споживана потужність, Вт | 1600 |
| Тип | Міксер |
| Тип патрона | Нарізний |
Информация для заказа
- Цена: 6 641 ₴


