
Строительный фен сетевой Stanley FatMax 2000 Вт, 650 °C FME670K
3 696 ₴
- В наличии
+380 (95) 269-19-79
Менеджер Инструменты- +380 (50) 433-85-35Менеджер СИЗ
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Потужний двигун потужністю 2000 Вт з плавним регулюванням температури.
- Міцний тепловий пістолет для безперервної роботи.
- Система захисту продовжує термін служби інструменту.
- Інструмент може бути перевернутий в безпечному вільному положенні, що дозволяє працювати без рук.
- М’яке зчеплення з гумовим покриттям підвищує комфорт користувача.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5035048363881 |
| Артикул | FME670K |
| Вес | 0.9 кг кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Длина сетевого шнура | 4 м |
| Додаткові характеристики | Конструкція - клас 2 |
| Комплектация | Набір аксесуарів та насадок, Кейс - 1 шт |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна робоча температура, °С | 650 |
| Мінімальна робоча температура, °С | 65 |
| Напряжение | 230 В |
| Насадки в комплекті | 4 |
| Особенности | Захист від перегрівання, Повітряне охолодження, Регулювання повітряного потоку, Ступеневе регулювання |
| Повітряний потік | 300-550 л/хв |
| Регулировка температуры | Плавне регулювання |
| Размер | 358 х 296 х 118 мм |
| Серия | FatMax |
| Споживана потужність, Вт | 2000 |
Информация для заказа
- Цена: 3 696 ₴



