- Споживана потужність 750 Вт для оптимального видалення матеріалу.
- Управління глибиною передньої рукоятки з чітко вираженим кроком 0.2 мм для точного налаштування глибини різання.
- Низька вага і ідеальний баланс роблять цей стругальний верстат ідеальним для разового використання.
- Регульований викид стружки, викид вліво або вправо.
- Гумова накладна ручка, оптимізована для чудового зручності користувача.
- Реверсивні ріжучі пластини з карбіду вольфраму.
- Пружинний паркінг захищає заготовку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5035048363584 |
| Артикул | FME630K |
| Вес | 2.96 кг кг |
| Глубина обработки | 2 мм |
| Источник питания | Мережа |
| Длина сетевого шнура | 4 м |
| Додаткові характеристики | Крок глибини різу - 0.2 мм |
| Комплектация | Двосторонній пилозбірник - 1 шт, Кейс - 1 шт |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Напряжение | 230 В |
| Особенности | Із захистом двигуна, Двосторонній ніж, Додаткове руків'я, Захист від випадкового увімкнення, Плавний пуск, Повітряне охолодження, Підтримка обертів, Регулювання глибини обробки, Система пиловидалення, Чохол для тирси на корпусі |
| Розміри | 290 х 160 х 160 мм |
| Серия | FatMax |
| Споживана потужність, Вт | 750 |
| Частота холостого ходу | 16500 обертів/хв |
| Ширина обработки | 82 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 413 ₴



