
Дрель сетевая ударная Stanley FatMax 750 Вт, 3200 об/мин, 54400 уд/мин FMEH750
3 668 ₴
- В наличии
+380 (95) 269-19-79
Менеджер Инструменты- +380 (50) 433-85-35Менеджер СИЗ
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дриль мережевий ударний Stanley Fatmax FMEH750 має частоту обертання 0 — 54400 уд/хв та швидкість обертання 0 — 3200 об/хв.
Особливості FMEH750:
- Потужний 750 Вт двигун зі змінною швидкістю полегшує повільний старт для більшої точності.
- Механізм молотка забезпечує ефективне виконання завдань.
- Патрон 13 мм з одною втулкою для більшої фіксації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5035048679616 |
| Артикул | FMEH750 |
| Вес | 1.95 кг кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Источник питания | Мережа |
| Длина сетевого шнура | 3 м |
| Комплектация | Дриль мережевий ударний, додаткова ручка, коробка |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная скорость вращения | 3200 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління в сталі | 13 мм |
| Максимальний крутний момент, Нм | 20.1 |
| Особенности | Із захистом двигуна, Додаткове руків'я, Затискний патрон, Захист від випадкового увімкнення, Плавний пуск, Повітряне охолодження, Реверс, Регулювання крутного моменту |
| Розмір посадкового місця | 13 мм |
| Розміри | 283 х 77 х 254 мм |
| Серия | FatMax |
| Споживана потужність, Вт | 750 |
| Тип | Ударний дриль |
| Тип патрона | Самозатискний |
| Частота ударів на хвилину | 54400 |
Информация для заказа
- Цена: 3 668 ₴




