
Дрель сетевая ударная Stanley FatMax 1100 Вт, 69 Нм, 3200 об/мин, 54400 уд/мин FMEH1100K
6 177 ₴
- В наличии
+380 (95) 269-19-79
Менеджер Инструменты- +380 (50) 433-85-35Менеджер СИЗ
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дриль мережевий ударний Stanley Fatmax FMEH1100K має частоту обертання 1 швидкість — 1100 об/хв; частота обертання 2 швидкість — 3200 об/хв.
Особливості FMEH1100K:
- Компактний двошвидкісний ударний дриль з високоякісним цельнометалевим патроном і високою потужністю для виконання будь-яких завдань свердління/загвинчування.
- Двошвидкісний редуктор.
- Металевий швидкозажимний патрон 13 мм, блокування шпинделя, реверс.
- Багатокомпонентна ергономічна гумова накладка для зручності користувача.
- Кабель живлення довжиною 3 м.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5035048654569 |
| Артикул | FMEH1100K |
| Вес | 2.6 кг кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Источник питания | Мережа |
| Длина сетевого шнура | 3 м |
| Додаткові характеристики | Частота ударів: 1 швидкість – 18700 уд/хв; 2 швидкість - 54400 уд/хв. Частота обертання: 1 швидкість - 1100 об/хв; 2 швидкість - 3200 об/хв |
| Комплектация | Дриль мережевий ударний, Додаткова ручка, валіза |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная скорость вращения | 3200 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 50 мм |
| Максимальний діаметр свердління в сталі | 13 мм |
| Максимальний крутний момент, Нм | 69 |
| Особенности | 2 і більше швидкості, Із захистом двигуна, Додаткове руків'я, Затискний патрон, Захист від випадкового увімкнення, Плавний пуск, Повітряне охолодження, Реверс, Регулювання крутного моменту |
| Розмір посадкового місця | 13 мм |
| Розміри | 433 х 348 х 101 мм |
| Серия | FatMax |
| Споживана потужність, Вт | 1100 |
| Тип | Ударний дриль |
| Частота ударів на хвилину | 54400 |
Информация для заказа
- Цена: 6 177 ₴






