
Пила сабельная сетевая Stanley FatMax 750 Вт, 1700 об/мин, 225 мм, FME360
4 479 ₴
- В наличии
+380 (95) 269-19-79
Менеджер Инструменты- +380 (50) 433-85-35Менеджер СИЗ
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- 900 Вт двигун з потужністю 3200 ход/хв для різних застосувань.
- Хід 28 мм для швидкого пропилу.
- Рухомий пильний черевик для оптимального кута різання і адаптації до довжини пилкового диска.
- Прогумована ручка і поверхня корпусу для оптимального управління і контролю.
- Проста заміна пильного диска без інструменту.
- Кабель довжиною 3 м, включаючи дерев’яний пильний диск.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5035048657560 |
| Артикул | FME360 |
| Вес | 3.5 кг кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Источник питания | Мережа |
| Длина сетевого кабеля | 3 м |
| Довжина ходу, мм | 28 |
| Додаткові характеристики | Maксимальна довжина полотна - 305 мм |
| Комплектация | Універсальний безключовий патрон |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особенности | Затискний патрон, Повітряне охолодження, Підтримка обертів, Швидка заміна полотна |
| Мощность, Вт | 900 |
| Робочий матеріал | Гума, Дерево, Кахельна плитка, Кераміка, Метал, Пластик, Сталь |
| Розміри | 580 х 105 х 181 мм |
| Серия | FatMax |
| Частота холостого ходу, об/хв | 3200 |
Информация для заказа
- Цена: 4 479 ₴




