
Держатель электрода для сварочного аппарата Stanley, максимальный ток 400А 88301
479 ₴
- В наличии
+380 (95) 269-19-79
Менеджер Инструменты- +380 (50) 433-85-35Менеджер СИЗ
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тримач електрода Stanley 88301 призначений для:
- Фіксації електрода
- Підведення зварювального струму
Використовується при ручному дуговому зварюванні ММА.
Характеристики:
- Перетин приєднуваного кабелю: 25-50 мм²
- Допустимий зварювальний струм:
- 400А – 35%
- 300А – 60%
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8004386883013 |
| Артикул | 88301 |
| Вес | 0.39 кг кг |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | Перетин приєднуваного кабелю: 25-50 мм²; Допустимий зварювальний струм: 400А-35% / 300А-60% |
| Діаметр зварювального електроду | 5 мм |
| Зварювальний струм | 300 А |
| Комплектация | Тримач електрода (без кабелю) на 400А |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Материал | Термопластик + Латунь |
| Назначение | Електрозварення |
| Розміри | 112 x 17 x 292 мм |
| Ступені зварювання | 1 |
| Тип | Тримачі електродів |
| Товщина дроту | 25-50 мм |
Информация для заказа
- Цена: 479 ₴


