
Маска сварщика хамелеон Stanley 90368 DIN 9-13, 96х39мм
2 399 ₴
- В наличии
+380 (95) 269-19-79
Менеджер Инструменты- +380 (50) 433-85-35Менеджер СИЗ
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Маска зварювальника Stanley 90368 – це засіб індивідуального захисту, призначений для роботи зі зварювальним обладнанням. Вона оснащена автоматичним світлофільтром, який затемнюється при появі зварювальної дуги та повертається у світлий режим після її зникнення.
- Маска зварювальника підходить для методу зварювання MMA, MIG, TIG.
- Має функцію заряджання від сонячної енергії.
- Оснащена плавним регулюванням світлочутливості, часу затримки та ступеня затемнення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8004386903681 |
| Артикул | 90368 |
| Вес | 0.8 кг кг |
| Вид | Маски |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | Час затримки: 0.1-1 с, Оптичний клас: 1/1/1/2, Світлові датчики: 2 шт, Регулювання чутливості сенсорів, Регулювання часу затримки, Регулювання ступеня затемнення: так |
| Живлення від | Комбіноване |
| Комплектация | Маска зварювальника хамелеон з регулюваннями та кріпленням на голову |
| Конструкція світлофільтру | Підіймальна |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Кріплення на каску |
| Назначение | Газозварювання, Електрозварювання, Плазмове зварювання |
| Рабочая температура | –10/+60 |
| Розмір оглядового вікна | 96х39 мм |
| Розміри | 330х230х20 мм |
| Степень затемнения | 9-13 DIN |
| Тип затемнення скла | Хамелеон (Автоматичне) |
| Час спрацювання світлофільтру | <1/10000 |
Информация для заказа
- Цена: 2 399 ₴






